AMEDA

Elektrikli veya pilli süt pompası - Ameda Lactaline Personal Dual Pump:  Dünyanın en küçük elektrikli , çift göğüs sağan pompa aralıksız ayarlanabilen çekme ve hız kontrollarına sahiptir.Her anne ve bebeğe göre ayarlanabilen emme basıncı ve ritmi ile anne ve bebeğin daha sonraları emme- emzirme ile birbirine dönmesini sağlar. Çok hafif olması ve çift göğüs sağımı ile annede çok büyük bir kullanım kolaylığı sağlar.

Elektrikli veya pilli süt pompası - Ameda Lactaline


Anatomik Göğüs Kalıbı - Ameda Nipple formers

Anatomik Göğüs Kalıbı - Ameda Nipple formers:  Hamilelik esnasında ve emzirme döneminde, düz, içe dönük meme başlarının olgunlaşması-oluşması için kullanılır. Steril edilebilir. Emzirme sütyeninin içinden kullanılır.


Göğüs Koruyucu Kalıp - Ameda Nipple Protector: 

Meme ucu çatlak ve yaralarında ürünün üzerindeki delikler ile ciddi bir iyileşme kaydedilir. Bu arada ürün içinde bulunan pamuk rulolar ile akan süt toplanarak cildin kuru kalması sağlanır. Steril edilebilir.

Göğüs Koruyucu Kalıp - Ameda Nipple Protector

Steril Süt Saklama Poşetleri - Ameda Freezer Bags

Steril Süt Saklama Poşetleri - Ameda Freezer Bags:  Özellikle bebek yoğun bakımlarda yatan bebeklere süt ulaştırmak için steril bir toplama şeklidir. Çalışan veya bebeğinden bir sebep ile ayrı kalacak anneler için de idealdir. Üzerine sağılan sütün sağım tarihi, saati yazılarak anne sütü bu şekilde -18 C da derin dondurucuda 6 ay boyunca saklanabilir.Ürün, Ameda süt pompa setlerinin süt şişeleri çıkarılıp direkt sete bağlanma avantajı( mavi bilezik) ve içine alınan anne sütünün gazını dışarı atmak için tasarlanmış mandalı ile de rakipsiz bir üründür. Bir kutu 25 adetten oluşmaktadır. Her bir sağım ayrı poşete yapılır. Kullanıldıktan sonra atılır.


Etkili göğüs uyarıcı - Ameda Flexishield:  

Ürün, Ameda süt pompa setlerinin ve el pompalarının hepsinde kullanılır. Areolayı uyarması ile çok fazla süt salgılanmasına sebep olur. Ayrıca cilt hasasiyeti olan annelerde silikon yapısından ötürü başarı ile kullanılır. Steril edilebilir.

Etkili göğüs uyarıcı - Ameda Flexishield

Meme başlığı - Ameda Nipple Shields

Meme başlığı - Ameda Nipple Shields:  Emzirme döneminde, özellikle meme başı düz- içe dönük olan ve küçük-büyük meme başı olan anneler çok ciddi emzirme güçlüğü yaşarlar. Bu olay hayli annede mevcuttur. Meme başlığı bebeğin göğüsten sütü almasına yardımcı olan bir aparattır. Kullanımı önemli fayda sağlar. Böylelikle annenin bebeğini kucaklayarak emzirme yapıyor olması ile prolaktin ve özellikle de oksitosin üretimi artacaktır. Meme başı çatlak ve yara olan annelerde de kullanımı yaranın iyileşmesinde fayda sağlar. Ürün silikondur, steril edilebilir.


Süt Toplayıcı Göğüs Kalıbı - Ameda Milk Collection Shells:

 Emzirme esnasında bir göğüs emzirilirken diğer göğüsten de süt salgılanmaya başlar. Ürün salgılanan sütlerin ziyan olmaması için kullanılır. Steril edilebilen ürün ile toplanan sütler bebek beslenmesinde kullanılır. Emzirme sütyeninin içinden kullanılır.

Süt Toplayıcı Göğüs Kalıbı - Ameda Milk Collection Shells

Tek el ile kullanılan manuel süt pompası - Ameda One Handed Pump

Tek el ile kullanılan manuel süt pompası - Ameda One Handed Pump:

Uzun yıllardır üretilen bü ürünün kullanımı çok ergonomiktir. Sadece tek el yardımı ile önce bebek gibi kısa ve hızlı aralıklar ile sağıma başlanır , uzun ve yavaş aralıklar ile devam edilir. Anne sütü bol olan annelerde , bir, maximum iki kez bebeğinden ayrı kalarak sağım yapacak çalışan veya diğer annelerde, laktasyonu geciken annelerde, bebeği kısa emme yapan annelerde kullanımı çok iyi sonuç verir. El değmeden sütü çeker ve alt haznesinde toplar. Mavi elliği hariç steril edilebilir.


Çift el ile kullanılan süt pompası - Ameda Lact-h: 

Emzirme dönemi çok problemli olmayan annelerde kullanımı uygundur. Çift el ile kullanıldığından uzuzn süreli kullanımda düşünülmemelidir. El değmeden sütü çeker ve alt haznesinde toplar. Doğuma giderken annenin yanında bulunması yönünde düşünülmelidir. Steril edilebilir.

Çift el ile kullanılan süt pompası - Ameda Lact-h

İkili PP süt pompa seti - Ameda Dual Ecoset

İkili PP süt pompa seti - Ameda Dual Ecoset: 

Elektrikli pompalar ile kullanılan üründür. İki göğsün veya hastane ortamında iki annenin sağım işleminde kullanılır. Sütü el değmeden alt haznesine toplar. Özelliği gereği pompadan gelen hava ile anne sütü asla birbirine karışmaz. Steril edilebilir.


İkili PC süt pompa seti - Ameda Dual Hygienic Set:  Elektrikli pompalar ile kullanılan üründür. İki göğsün veya hastane ortamında iki annenin sağım işleminde kullanılır. Sütü el değmeden alt haznesine toplar. Özelliği gereği pompadan gelen hava ile anne sütü asla birbirine karışmaz. İlave edilebilen mavi ellik ile el pompası olarak da kullanılabilir. Steril edilebilir.

İkili PC süt pompa seti - Ameda Dual Hygienic Set

Meme sıcak- soğuk kompresi - Ameda Tempareture Pack

Meme sıcak- soğuk kompresi - Ameda Tempareture Pack: Şiş ve süt ile dolu sert göğüslerin tedavisinde kullanılır.Anatomik yapısı ile ideal bir şekilde kılcal süt kanallarına ulaşarak bu kanalların açılmalarını sağlar.
İstendiğinde ıslatılabilen dış kısmı ile emzirme öncesi sıcak kompres, sonrasında ise rahatlatma kompresi olarak soğuk kullanılabilir. Ürünün dış yüzeyi özel olarak tasarlanmış olup anne göğsünü aşırı sıcak ve soğuktan korur. Mikrodalga fırında veya sıcak suda ısıtılabilir, derin dondurucuda dondurulabilir.

- Web sitemiz yeni tasarimiyla hizmetinize girmistir...

- Her türlü soru ve önerileriniz için info@aydinmedikal.com.tr adresine e-mail atiniz...
Designed By Aydın Medikal
Copyright 2007 AYDIN MEDİKAL